Saarte Investeering tunnustab täiskasvanute gümnaasiumi aasta lõpetajat

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi lõpuaktusel andis Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik hõbemedaliga lõpetavale Liivia Nahkurile üle aasta lõpetaja tiitliga kaasneva stipendiumi. "Saarte Investeering on juba aastaid tublisid Saaremaa õppureid tunnustanud, näitamaks, et kohalikud ettevõtjad väärtustavad hakkajaid inimesi," ütles Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik.

"Tänavuse aasta lõpetaja ja hõbemedaliga tunnustatud Liivia Nahkuri pühendumus ja positiivsus innustab paljusid ning meil on heameel, et selliseid omadusi väärtustatakse ka väljaspool kooli. Klassivanema ametis silmapaistnud Liivia on kutsutud ka president Ilvese vastuvõtule Kadrioru lossi," ütles Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi direktor Ly Kallas.

"Noorte saavutuste märkamine ja sellele teiste tähelepanu juhtimine võiks olla väike motivatsioonisüst, mis innustab edasi pürgima," lisas Tullio Liblik. Saarte Investeeringu ja Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi koostööleppe järgi toetab Saarte Investeering kooli õppenõukogu poolt 12. klassi lõpetajate seast aasta lõpetajaks valitud õppurit 1500kroonise stipendiumiga. Saarte Investeering on Saare maakonna tublisid õpilasi ja nende juhendajaid toetanud alates 2007. aastast.

Laupäeval Kuressaare kultuurikeskuses toimunud Kuressaare täiskasvanute gümnaasiumi lõpuaktusel andis direktor Ly Kallas lõputunnistuse 53 gümnaasiumi- ja 16 põhikoolilõpetajale. Aktust väisas ka haridusminister Tõnis Lukas, kes premeeris kooli kahte hõbemedaliomanikku Liivia Nahkurit ja Signe Lõhmust väikese kingitusega. Liivia Nahkur pälvis sel aastal ka Kuressaare TG aasta lõpetaja tiitli, millega käib kaasas Saarte Investeeringute 1500-kroonine stipendium, aasta õppija stipendium anti teisele hõbemedaliomanikule Signe Lõhmusele ja selle stipendiumi pani välja endine notarite koja president Tiit Sepp.