Saarte Investeering toetab Saaremaa jalgpalli

Reedel, 14. mail kell 16.00 allkirjastavad OÜ Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik, Saaremaa JK aameraaS juhatuse liige Andre Käen ja Saaremaa Spordiliidu juhatuse esimees Mait Must Kuressaare Spordikeskuses koostööleppe, mille kohaselt toetab Saarte Investeering peasponsorina kolme aasta vältel Saaremaa jalgpalli meistrivõistlusi.

"Saarte Investeering on võtnud oma südameasjaks väärtustada ja taastoota saare elujõudu. Toetades Saaremaa jalgpallivõistlusi loodan, et meie keskelt sirgub mõni uus tasemel vutiäss, kes Saaremaale au ja kuulsust tooks," ütles Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik.

Saaremaa jalgpalli meistrivõistlustel osales 2009. aastal kuus meeskonda, 157 registreeritud mängijaga: Torgu, Salme SK, Jalka Baar, Kaarma VC, Orissaare ja Leisi JK. Kokku toimus 30 mängu, löödi 192 väravat ja mängudele elas kaasa 1395 pealtvaatajat. Selle aasta Saaremaa jalgpalli meistrivõistlustele oodatakse osalema vähemalt sama arv meeskondi.

"Tänu koostööleppele saame Saaremaa jalgpalli meistrivõistlused viia vallakeskustesse, kus spordivõistlusi toimub harva ja nii saavad kohalikud inimesed oma sportlastele kaasa elada. Seega loodame spordipisikuga võimalikult paljusid nakatada," ütles Saaremaa JK aameraaS juhatuse liige Andre Käen.

Alates 2007. aastast on OÜ Saarte Investeering toetanud silmapaistvaid Saare maakonna õpilasi ja nende juhendajaid, kes on saavutanud häid tulemusi Eesti ja rahvusvahelistel aineolümpiaadidel. Jalgpalliklubi MTÜ SaareMaa JK aameraaS loodi 2008. aastal. Klubi eesmärk on populariseerida saarlaste hulgas jalgpalli ning luua koostöösidemed omavalitsustega, võimaldamaks lastel ja noortel tegeleda jalgpalli kui mitmekülgselt arendava spordialaga.