Saarte Investeering jätkab Saaremaa jalgpalli meistrivõistluste peasponsorina


Esmaspäeval, 25. novembril kell 19.00 allkirjastavad Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik, Saaremaa JK aaMeraaS juhatuse liige Andre Käen ja Saaremaa Spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt Ajamaja IV korruse konverentsisaalis koostööleppe, mille kohaselt toetab Saarte Investeering peasponsorina veel kolme aasta vältel Saaremaa jalgpalli meistrivõistlusi.

„Jalgpalliklubi kaudu omandavad paljud noored eluks vajaliku, kuid järjest haruldasema oskuse järjepidevalt ja sihikindlalt oma eesmärkide saavutamise nimel pingutada. Saarte Investeering soovib meistrivõistluste toetamisega tunnustada treenereid ning aktiivseid ja sportlikke noori, kes saarlaste spordi- ja võitlusvaimu üleval hoiavad,” ütles Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik.
„Saaremaa jalgpalli meistrivõistlustel osales mullu juba kuus võistkonda, mis arvestades ala kandepinda ja võimalusi tegelemiseks maakonnas on väga korralik number. Tänu jätkuvale koostööle Saarte Investeering OÜ-ga
on võimalik ka korraldusliku poole pealt astuda samm edasi, mis teeks osalejatele ja pealtvaatajatele saaremaise jalgpalli nautimise meeldivaks elamuseks,“ ütles Saaremaa JK aaMeraaS juhatuse liige Andre Käen.
Saarte Investeering on peasponsorina toetanud Saaremaa jalgpalli meistrivõistluste korraldamist alates 2010. aastast.

Jalgpalliklubi MTÜ SaareMaa JK aaMeraaS loodi 2008. aastal. Klubi eesmärk on populariseerida saarlaste hulgas jalgpalli ning luua koostöösidemed omavalitsustega, võimaldamaks lastel ja noortel tegeleda
jalgpalli kui mitmekülgselt arendava spordialaga.

saaremaasport.ee/saarte-investeering-jatkab-saaremaa-jalgpallimeistrivoistluste-peasponsorina/