Miks me oleme?

Saarte Investeeringu eesmärk on kutsuda ellu projekte, millel oleks ümbritsevale pikemaajalisem mõju ja mis oleksid ajas kestvad. Me soovime läbi infrastruktuuri ja tööjõu arendamise luua väärtusi, mis mõjutavad positiivselt inimeste elustiili ning hoiavad ühtsustunnet kogukonnas, aidates nii kaasa majanduse arengule.

Kes me oleme?

Osaühing Saarte Investeering on investeerimisfirma, mis tegeleb kinnisvaraarendusega, pakub juhtimisteenuseid ning majanduskonsultatsioone.

 

Keda ja mida me toetame?

Saarte Investeering on läbi aastate toetanud noorte arengut, sporti ja kultuuri. Oleme panustanud oma tegevuses teadlikult jätkusuutlikkusele – meie uude põlvkonda.

Saarte Investeeringu osalusel käivitatud ettevõtted


E-Profiil

 

AS E-Profiil visiooniks on saada maailmas energeetika (offshore) sektoris eelistatud kvaliteetset teenust pakkuvaks masinaehitus ettevõtteks, mille konkurentsieelisteks on täpne tarne, paindlik hinnakujundus ja kaasaegne tootmisviis.

 

OÜ Energiamaja Konsultatsioonid

Energiamaja Konsultatsioonid OÜ tegeleb ehitusjuhtimise ja hoonete energiatõhususega ning ettevõtetele parimate energiatarbimise tingimuste väljatöötamisega.

AS Saaremaa Golf

Saaremaa Golfikeskuse väljak on 18 rajaga championship-tüüpi väljak, mis paikneb vaid jalutuskäigu kaugusel unikaalsest Kuressaare Linnusest, kesklinnast, hotellidest ja spaadest.

Paldiski Tuulepark

Paldiski tuuleparki on püstitatud üheksa 2,5 MW võimsusega elektrituulikut. Tuulepargi koguvõimsus on 22,5 MW ja prognoositav aastatoodang 67 GWh.

OÜ Roheline Ring

OÜ Roheline Ring on rajanud tuulikuid ning arendanud kinnisvara.

Rimateks OÜ

Roomikud autodele, võimalik kasutada nii lumel, liival, soos kui metsas.

OÜ Tallinna Sigariklubi

 

Here you will find everything you need to know about cigars in Tallinn including a list of all our best cigar bars.

http://tallinncigarclub.eu/

Sauga Majad OÜ

Pärnu maakond, Sauga vald, Hirvela

Elifra

 

Tütarettevõtted


Meie tegutsemise põhimõtted

Investeerimine on tuleviku parendamisele suunatud tegevus. Viljakandvaks investeerimiseks on vaja tarkust, kainet meelt ning julgust otsuseid langetada. Just selline usaldusväärne elukeskkonda, kodu loomisse ning eelkõige inimestesse investeerija püüab olla ka Saarte Investeering. Meeldiva keskkonna loomine toimekatele inimestele on meie lipukiri. Me mõistame oma otsuste ja tegevuste pikaajalist mõju ning seetõttu tunnetame ka oma projektide õnnestumise vastutust. Tegutseme printsiibil, et julgeme ka viie, kümne ja viiekümne aasta pärast tehtud töödele otsa vaadata.

Saarte Investeering tegutseb ausa partnerluse ja vastastikuse lugupidamise põhimõttel. Oleme avatud hoiakuga ettevõte ning pingutame selle nimel, et meie koostööpartneritel ja klientidel oleks põhjust meid usaldada.