Merikotka Elamurajoon Kuressaares

Merikotka elamurajooni Kotkapoja ja Merikotka tänavatele Saaremaa Golfikeskuse rohelisse piirkonda on kokku projekteeritud kaheksa tüüpset korterelamut 133 korteriga. Elamurajooni rajamine on jagatud kolme etappi. Siin on avarad ja valgusküllased rõdudega korterid.

Võimaluse ajaveetmiseks ja sportimiseks annab vahetus läheduses männimetsas asuv terviserada, 18 rajaga championship-tüüpi golfiväljak, kergliiklusteed, Saaremaa spaa´d ja tervisekeskused ning jalgrada lossiparki või Kuressaare supelranda.
Kesklinn jalutades vähem, kui poole tunni kaugusel, autoga sõites vaid viis minutit!

Hirvepargi elamurajoon Pärnus

Sauga valda, rohelisse elukeskkonda, ehitatakse uus Hirvepargi elamurajoon. Elamurajoon asub Pärnu linnapiiri läheduses, maanteest eraldab elamurajooni haljastusvöönd ja paarisajameetrine puhvertsoon, kuhu on kavas rajada marketi tüüpi kauplus ja muud teenindussfääri ettevõtted.

Hirvepargi elamurajoon on Pärnu kesklinnast 10 minuti autosõidu kaugusel, toimib bussiühendus ja on valminud jalgrattateed.

Korterelamu Tallinna 19B, Kuressaares

2002 aastal ehitatud elamu paikneb Kuressaare vanalinna muinsuskaitsealal. Hoones on  4 korterit läbi kahe korruse: korterid on 4-toalised, esimesel korrusel paiknevad esik, 2 magamistuba ja saun, 2. korrusel elutuba, magamistuba ja köök, keskmine suurus 90 m², üldpinnaga 415 m².  1. korrusel on 50m² äripind.

 

Korterelamu Herne 23 / Magasini 14 Tallinnas

Hooned on neljakorruselised. Korterelamud ehitatud kvaliteetsest monoliitsest raudbetoonist. Elamu soklikorrusel on 15 ja elamu maja ees 4 parkimiskohta.

Lisaks paiknevad soklikorrusel 8 panipaika. Korterelamutes on praktilise suurusega 1-3 toalised korterid, üldpinnaga 45 - 81,4 m². Suuremal osal neljanda korruse korteritest on terrassid. Tänu kaasaegsetele korteri planeeringutele ja kõrgetele lagedele (2,78 m) on korterid huvitava ruumipaigutusega ja võimaldavad stiilseid sisekujunduslahendusi.

Korterelamu Kesk-Ameerika 7, Tallinn

Kesk-Ameerika 7 on 24 korteriga kaasaegne korterelamu, mis asub kesklinnas rohelises ja vaikses piirkonnas.

Elamu on projekteeritud arhitektuuribüroo R-konsult poolt. Hoone on viiekorruseline ja varustatud liftiga. Elamu soklikorrusel on 4 auto parkimis - ja elamu maja ees 18 parkimiskohta. Lisaks paiknevad soklikorrusel korterite panipaigad.

Korteritel on suured aknad, osadel korteritel ka rõdud. Korterelamusse on projekteeritud praktilise suurusega 1-4 toalised korterid, üldpinnaga 34,2m2 - 95,7 m2. Tänu kaasaegsetele korteri planeeringutele on korterid huvitava ruumipaigutusega ja võimaldavad stiilseid sisekujunduslahendusi.

Korterelamu Herne 17/19, Tallinn

Herne 17/19 on 30 korteriga kaasaegne korterelamu, mis asub kesklinnas rohelises ja vaikses piirkonnas.

Elamu on projekteeritud arhitektuuribüroo R-konsult poolt. Hoone on neljakorruseline ja varustatud liftiga. Elamu soklikorrusel on 20 auto parkimis - ja elamu kinnises hoovis 12 parkimiskohta. Lisaks paiknevad igal korrusel korterite panipaigad.

Korteritel on terrassid ja Prants. tüüpi rődud suurte akendega.
Korterelamusse on projekteeritud praktilise suurusega 1-4 toalised korterid, üldpinnaga 40.1 m˛ - 87,1 m˛. Tänu kaasaegsetele korteri planeeringutele on korterid huvitava ruumipaigutusega ja vőimaldavad stiilseid sisekujunduslahendusi.