Ettevõtjad panid käe alla tublide õppurite tunnustamisele

Eile allkirjastasid Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik, Saaremaa ettevõtjate liidu juhatuse esimees Robert Pajussaar ja Saare maavanem Toomas Kasemaa maavalitsuses koostööleppe, mille kohaselt toetavad Saarte Investeering ja Saaremaa ettevõtjate liit silmapaistvaid õpitulemusi saavutanud õpilasi.

Kui Saarte Investeering on tublisid õppureid toetanud viimased kolm aastat, siis ettevõtjate liit ühines leppega tänavu. "Õpilaste silmapaistvate tulemuste eest tunnustamine annab noortele sõnumi, et nende pingutusi märgatakse ka väljaspool perekonda ja kooli ning kohalikud ettevõtjad väärtustavad tublisid inimesi. Mul on hea meel, et Saaremaa ettevõtjate liit on Saarte Investeeringu algatusega kaasa tulnud ning on valmis tublisid õpilasi tunnustama ka majanduslikult rasketel aegadel," ütles Saarte Investeeringu juhatuse liige Tullio Liblik.

Robert Pajussaare sõnul on selge, et ettevõtjad väärtustavad inimesi ja sealhulgas ka õppijaid. "Kurb on see, et paljud õpilased, kes on väga edukad ja hästi hakkama saavad, ei naase enam Saaremaale," nentis ta, lisades, et oleks tore, kui nad seda rohkem teeksid, sest Saaremaal on edukaks ettevõtluseks absoluutselt kõik olemas - paremat elukeskkonda ei ole mitte kusagil. "Innustan just noori inimesi tegelema ettevõtlusega Saaremaal.